Diving Center - Nurkowanie jest proste!
Szukaj w serwisie
Oferty & Promocje

Zestaw ABC.

Maska, płetwy, rurka - podstawowy sprzęt nurkowy.

zobacz...

Pianki, gadżety.

Jackety, butle, aparaty - dla
trochę bardziej zaawansowanych.

zobacz...


Sprzęt Ikelite

Obudowy i akcesoria Ikelite

Firma, która tradycją sięga 1962 roku i jako pierwsza zastosowała w swoim sprzęcie O-ringi. Dzisiaj jest jedną z bardziej znanych marek specjalizującą się w produktach do fotografii podwodnej.

Kilka wybranych produktów Ikelite »

Literatura o nurkowaniu - niezbędne i fachowe wiadomościLiteratura nurkowa Nurkowanie pod lodem
Tomasz Strugalski

Książka zawiera podstawowe wiadomości, które powinniśmy bezwzględnie wiedzieć nurkując w sezonie zimowym. Przeczytasz więc o wycinaniu przerębla różnymi sposobami, zakładaniu stanowiska asekuracyjnego, pracy ekipy powierzchniowej, sprzęcie, wpinaniu się nurków do liny, technice wejścia do przerębla i wyjścia z niego, pomocy partnerskiej, analizę zagrożeń, zgubienie nurka pod lodem, akcję ratowniczą itp. ...

Zobacz opis ...

Zobacz całą ofertę ...
Literatura nurkowa Medycyna dla nurków w pigułce.
Jarosław Krzyżak

Podręcznikiem tym pragnę przyczynić się do propagowania wiedzy o człowieku, tej zwłaszcza jej dziedziny, którą opanować musi każdy, kto chce zostać nurkiem. Człowiek dominuje w przyrodzie, ale jednocześnie podlega prawom natury, do których musi się stosować. Wiedza przekazana w tym podręczniku pozwoli czytelnikowi poznać bliżej te zależności, a zarazem - poprzez ich zrozumienie ...

Spis treści ...

Zobacz całą ofertę ...
Literatura nurkowa Meandry dekompresji.
Bob Cole

Dekompresja to złożone zagadnienie, często źle rozumiane. Komputery nurkowe do dekompresji indywidualnej są już niemal uniwersalnym elementem wyposażenia nurka rekreacyjnego. Mimo to wielu nurków posiada tylko "kursową" wiedzę o tym, jak te komputery pracują. Bazując na ogromnej wiedzy i doświadczeniu, zarówno inżynieryjnym, jak i nurkowym, Cole napisał przyjazny dla czytelnika i niezwykle praktyczny podręcznik.

Spis treści ...

Zobacz całą ofertę ...
Literatura nurkowa Ratownictwo nurkowe z elementami pierwszej pomocy przedmedycznej.
Marcin Dąbrowski

Publikacja zawiera całościowe podejście do tematu ratownictwa nurkowego, od rozpoczęcia nurkowania, po jego koniec. Daje ona nurkowi dużą ilość wiedzy niezbędnej w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej w trakcie nurkowania. Jest to pierwsza tak bogato ilustrowana (ponad 200 zdjęć i 30 rysunków) pozycja o tej tematyce w języku polskim.

Spis treści ...

Zobacz całą ofertę ...
Literatura nurkowa Orientacja pod wodą.
H.J. Rütters, M. Waldhauser

Orientacja pod wodą - według danych naturalnych bez środków technicznych, posługiwanie się kompasem: zastosowanie praktyczne, ćwiczenia do nawigacji na lądzie i w wodzie, obliczanie kursów, techniki odnajdywania celu. Stosowanie urządzeń nawigacyjnych, czytanie map morskich, pomiar odległości i namierzanie. Kompletna wiedza oraz pytania kontrolne ...

Spis treści ...

Zobacz całą ofertę ...1 »

Sprzęt do nurkowania


Sprzęt nurkowy

Dla ułatwienia poszukiwań optymalnego sprzętu do nurkowania stworzyliśmy poniżej skrypt monitorujący aukcje internetowe, na które warto zwrócić uwagę. Czasami warto rzucić okiem:Ciekawe miejsca do nurkowania


Chorwacja

Chorwacja - blisko i przyjemnie.

Idealna na długi weekend lub też dłuższy wypoczynek. Przejrzystość wody w Adriatyku sprawia, że praktycznie całe wybrzeże Chorwacji oferuje znakomite warunki do nurkowania.

Parę ofert godnych uwagi:

Btn Click Here


Egipt

Egipt - ciepłe Morze Czerwone.

Jednym z najpopularniejszych, najatrakcyjniejszych i w tej klasie doznań ciągle najtańszych z miejsc są ośrodki w Hurghadzie, Sharm el Sheikh czy Dahabie.

Zobacz gdzie najlepiej:

Btn Click Here


Kreta

Kreta - aktywny wypoczynek.

Obok bogatej historii o antycznych bohaterach Kreta szczyci się najdłuższym latem w całej Grecji. Kreta oferuje u swoich wybrzeży szczególne atrakcje dla wszystkich zainteresowanych archeologią podwodną.

Porównaj oferty biur podróży:

Btn Click Here


Cypr

Cypr - miejsce narodzin Afrodyty

Tutaj sezon trwa przez cały rok. Cypr to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Wyspa oferuje znakomite warunki na północnym wybrzeżu, natomiast dopełnieniem może być wrak Zenobia na południu.

Propozycje biur podróży:

Zobacz


Zobacz również kursy nurkowania proponowane przez polskie firmy. Polska więcej...


GaleriaDahab - Miejsce dla freeków
Nurkujesz?   Nurkowałeś/aś?
Prześlij nam swoje zdjęcia
Kontakt...